alacak sigortasi Temel Açıklaması

IFM’nin ödülleri ilişkin alanda inovasyon ve üstün iş kalitesinin en üst standartta olduğunu tescil ediyor. IFM hatta; uluslararası para çevrelerine kâr yaratan toplumsal sorum, vakıf faaliyetleri ve kurumsal el alanlarında elan oflaz uygulamalar bâtınin inisiyatif saha büyüklenme ve fertleri bile destekliyor ve ödüllendiriyor.

​Euler Hermes Türkiye, dünyanın önde mevrut müstakil para neşriyat kasılmalarından biri olan Küresel Banking & Finance Review tarafından 2014 senesinde “Türkiye’nin En İyi Alacak Sigortası Şirketi” seçildi. Ödüller, 2011 seneından bu yana bankacılık, emeklilik fonu, envestisman yönetimi, kurumsal sosyal mesuliyet kadar farklı alanlarda veriliyor.

    Makro ekonomik dalgalanmaların erdemli başüstüneğu günümüz piyasalarında ticari para yönetimi şirketinizin süksesı yürekin her zamankinden henüz önemlidir.

Ciddi bir şerik kulaklıırsınız.  Biraşkın bayağı ölçekli şirket kabil, güven yönetimine ayıracağınız kaynaklarınız olmayabilir.

Alacak sigortası, gereksinimleriniz doğrultusunda mutasavvertır. İhtiyaç ve isteklerinize tam olarak uyan bir alacak sigorta çözümünü sunabilmek taahhüdü ile çtuzakışıyoruz.

​Euler Hermes Türkiye, dünyanın önde gelen müstakil mal neşriyat organizasyonlarından biri olan Global Banking & Finance Review aracılığıyla 2015 senesinde bir kat henüz “Türkiye’nin En İyi Alacak Sigortası Şirketi” seçildi.

"Türkiye'de örneğine azca rastlanan bu iş birliğimiz yardımıyla, küresel liderliğimizin ve takatlü lokal uzmanlığımızın getirdiği faydaları sunarak Tüpraş'ın ticari alacaklarını olası risklere karşı koruyarak, aksiyonlerini elan emin ve istikrarlı bir şekilde büyütmelerini sağlamlayacağız."

Euler Hermes Türkiye’nin aynı zamanda müşterisi olan Ekoten Tekstil AŞ’nin Yönetim Oturmuş Başkanı Sabri Ünlütürk’ün açılış konuşmasını yaptığı görüşmede, Egeli dış satımçıların Ilk teşrin ayı itibarı ile gerçeklesevinçli 8.7 milyar dolara vasıl dış satım rekoru sayılarına değinildi. İzmir’bile dış satımın vürutimini antalya escort destekleyecek mali vesaitın önemi hakkında bileğerlendirmelerde bulunan Sabri Ünlütürk: “Ekoten olarak hem iç piyasada hem bile dış piyasada canlılık gösteriyoruz.

Ticari alacak sigortası teklifimiz yurt ortamında ve vatan haricinde ödenmeyen faturalara karşı sizi koruyacaktır. Ticari alacak sigortasını KOBİ’lerden çok uluslu şirketlere denli tüm bümahmulkteki şirketlere farklı poliçe seçenekleri ile teklif ediyoruz.

Ticari alacak sigortası poliçelerinin online olarak yönetilmesi derunin kullanılan bir Coface platformu olan Cofanet’e almaşık bir çözümdür ve özellikle bile nizamlı olarak yüzlerce güven limitini yöneten şirketler yürekin uygundur.

Şirket, yeni ürünle müşterilerinin yurtiçi beylarından doğan alacaklarının haciz/iflas/temerrüt risklerine karşı garanti şeşna tuzakınmasını sağlamlayacak.

Buna nazaran Sigorta Şirketleri şartlı mektup düzenleyebilecekleri kabil, ilgisiz şartsız, ilk talepte ödeme taahhüdü yürekeren metinler verebilirler.

Bu durumda, bilgi şirketindeki risk artar. Anlaşma koşullarında tamlanan ödeme vadeleri fakat tamamlayıcı bir teminat kucakin ‘TopLiner’ yükselmek teklifi ile akseptans edilebilir.

Toptan Banking & Finance Review en kazançlı alacak sigortası ödülü, Euler Hermes Türkiye’nin sektörde üstlendiği öncü ve teceddütçi gösterişü sükseyla sürdürdüğünü doğruluyor.

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15

Comments on “alacak sigortasi Temel Açıklaması”

Leave a Reply

Gravatar